Registrácia na preteky

Pohár Liptova pre sezónu 2022/2023

MLP_L
MLP_M
STP_L
STP_M
MLZ_L
MLZ_M
STZ_L
STZ_M
ZENY
MAS_C
MAS_B
MAS_A
MUZI
SB_L
SB_M

V prípade doplnenia, zmeny alebo zmazania údajov v zozname, kontaktujte: Martin Šlachta (martin@slachta.sk, +421 905 474 573 / Viber, Telegram, WhatsApp, iMessage)
Štartové a výsledkové listiny najdete na https://www.slachta.sk/PoharLiptova/
Archív 2021/2022


Kolo 1 2 3 4 5 6 7 8
Prihlásení 0 0 0 0 0 0 0 0
Bodovalo 0 0 0 0 0 0 0 0
Aktualizované:20.11.2022 14:53
Evidovaných:837 pretekárov
Registrovaných:0 pretekárov
#PriezviskoMenoRočníkKat.KlubZaplPL1PL2PL3PL4PL5PL6PL7PL8BodyZap
1Antošková Antošková E.Ela2013MLP_LDružba Smrečany Žiar
1Bobocká Bobocká R.Roxana2013MLP_LBez klubovej príslušnosti
1Bonkova Bonkova J.Julia2014MLP_LLK VICTORY Bratislava
1Borošková Borošková E.Emma2013MLP_LOpalisko Závažná Poruba
1Brezinová Brezinová T.Tamara2014MLP_LŠK SKI Junior Poprad
1Cabadová Cabadová K.Kristína2013MLP_LLK Oravan Brezovica
1Delinčáková Delinčáková D.Daniela2013MLP_LLO Karpaty Bratislava
1Dudakova Dudakova E.Eliska2014MLP_LLK Ružomberok
1Fedorová Fedorová K.Klára2013MLP_LTJ ZVL Dolný Kubín
1Gališinová Gališinová Z.Zara2013MLP_LPEPESKI BLESKY
1Gallová Gallová A.Anna2014MLP_LSki Team Martinské hole
1Gallíková Gallíková E.Ema2014MLP_LŠK SKI Junior Poprad
1Haberernová Haberernová G.Greta2013MLP_LLO Karpaty Bratislava
1Habová Habová A.Agneška2014MLP_LLK Ružomberok
1Húdeková Húdeková L.Lucia2014MLP_LSKI TEAM Oščadnica
1Húsková Húsková P.Pavlína2013MLP_LOpalisko Závažná Poruba
1Ivaniuk Ivaniuk A.Anna2014MLP_LDynamo Lviv
1Janíčeková Janíčeková M.Mária Anna2014MLP_LDružba Smrečany Žiar
1Kokošková Kokošková Z.Zuzana2013MLP_LSki Team Martinské hole
1Kollerová Kollerová S.Sára2014MLP_LASC Bratislava
1Kos Kos H.Hermína2013MLP_LASC Bratislava
1Kover Kover M.Mia2013MLP_LŠK UNI Košice
1Kozaňákova Kozaňákova E.Evelina2014MLP_LTJ Roháče Zuberec
1Kořínková Kořínková H.Hana2013MLP_LDružba Smrečany Žiar
1Kořínková Kořínková T.Tereza2014MLP_LDružba Smrečany Žiar
1Kubíková Kubíková A.Adela2014MLP_LKAL Jasná
1Lacková Lacková H.Hanka2014MLP_LKAL Jasná
1Lacková Lacková J.Jana2013MLP_LKAL Jasná
1Ligasová Ligasová V.Veronika2014MLP_LTJ Roháče Zuberec
1Luptáková Luptáková K.Katarína2013MLP_LLK Ružomberok
1Líšková Líšková N.Nela Anna2013MLP_LTJ Roháče Zuberec
1Matejková Matejková A.Adela2013MLP_LDružba Smrečany Žiar
1Miková Miková E.Ema2014MLP_LLK Oravan Brezovica
1Miksová Miksová Z.Zaira2014MLP_LDružba Smrečany Žiar
1Mikušová Mikušová J.Jana2013MLP_LOpalisko Závažná Poruba
1Mičúchová Mičúchová J.Janina2013MLP_LKAL Jasná
1Mrázová Mrázová E.Ella2013MLP_LKAL Jasná
1Muráňová Muráňová N.Natália2013MLP_LSKI CLUB Terchová
1Palásthy Palásthy M.Michaela2014MLP_LPEPESKI BLESKY
1Papay Papay Z.Zoey2013MLP_LŠK UNI Košice
1Polom Polom O.Olívia2013MLP_LOpalisko Závažná Poruba
1Pročová Pročová M.Michaela2014MLP_LKAL Jasná
1Pročová Pročová T.Táňa2013MLP_LKAL Jasná
1Pučeková Pučeková J.Janka2013MLP_LSki Academy Martinky
1Seifertová Seifertová Z.Zara2013MLP_LAC UNIZA
1Singlarova Singlarova S.Sandra2014MLP_LŠK UNI Košice
1Slodka Slodka D.Dominika2014MLP_LDružba Smrečany Žiar
1Sojčáková Sojčáková M.Michaela2013MLP_LTJ Roháče Zuberec
1Ságová Ságová D.Diana2013MLP_LLK TJ Belá -Dulice
1Thomková Thomková N.Ninka2014MLP_LSki Academy Martinky
1Točeková Točeková J.Júlia2013MLP_LTJ ZVL Dolný Kubín
1Trtolová Trtolová E.Emily2013MLP_LASC Bratislava
1Ujmiaková Ujmiaková M.Mia2014MLP_LLK Oravan Brezovica
1Vitkovska Vitkovska N.Nicole2014MLP_LDynamo Lviv
1Vozisová Vozisová A.Alžbeta2013MLP_LDružba Smrečany Žiar
1Červeňová Červeňová D.Dominika2014MLP_LLK Ružomberok
1Červeňová Červeňová D.Dominika2013MLP_LLK Ružomberok
1Čániová Čániová K.Kristína2014MLP_LOpalisko Závažná Poruba
1Ďuricová Ďuricová H.Hana2013MLP_LBez klubovej príslušnosti
1Šrobová Šrobová M.Mária2014MLP_LTJ Roháče Zuberec
1Babka Babka A.Alex2013MLP_MŠK UNI Košice
1Beťko Beťko Ľ.Ľudovít2014MLP_MLK Ružomberok
1Bilcik Bilcik T.Tomas2014MLP_MLK VICTORY Bratislava
1Blasko Blasko S.Simon2013MLP_MŠK UNI Košice
1Borsík Borsík Š.Šimon2013MLP_MLK Oravan Brezovica
1Bočkai Bočkai H.Hugo2013MLP_MŠK SKI Junior Poprad
1Budiak Budiak L.Lukáš2013MLP_MTJ ZVL Dolný Kubín
1Buček Buček M.Miroslav2014MLP_MLK Ski Profit Žilina
1Drozd Drozd P.Peter2013MLP_MTJ ZVL Dolný Kubín
1Frackowiak Frackowiak F.Filip2013MLP_MKAL Jasná
1Gagalyuk Gagalyuk M.Marko2013MLP_MDynamo Lviv
1Gallo Gallo F.Filip2013MLP_MSki Team Martinské hole
1Garrett Garrett T.Tomáš2014MLP_MKAL Jasná
1Gavorník Gavorník J.Jakub2014MLP_MSki Team Martinské hole
1Gonda Gonda M.Miloš2013MLP_MLK Oravan Brezovica
1Gottwald Gottwald L.Leonard2014MLP_MSki Academy Martinky
1Halvoník Halvoník P.Patrik2014MLP_MSKI TEAM Oščadnica
1Harbach Harbach O.Ondrej2014MLP_MKAL Jasná
1Hodas Hodas M.Martin2013MLP_MKAL Jasná
1Hrnčiar Hrnčiar M.Maxim2013MLP_MDUVI SPORT
1Hruška Hruška D.David2013MLP_MŽilina
1Hudáček Hudáček M.Marko2014MLP_MTJ Roháče Zuberec
1Hvorka Hvorka J.Jonáš2013MLP_MKAL Jasná
1Janíček Janíček J.Ján2013MLP_MDružba Smrečany Žiar
1Kapraľ Kapraľ A.Adam2014MLP_MDružba Smrečany Žiar
1Keyzlar Keyzlar A.Artur2014MLP_MLK Ružomberok
1Kikloš Kikloš S.Samuel2013MLP_MAC UNIZA
1Klein Klein I.Igor2014MLP_MDružba Smrečany Žiar
1Koválik Koválik J.Jakub2013MLP_MLK Oravan Brezovica
1Krakovský Krakovský J.Juraj2014MLP_MLK Ružomberok
1Kučera Kučera M.Matej2014MLP_MLK Ružomberok
1Lacko Lacko L.Lukas2013MLP_MŠK UNI Košice
1Lapoš Lapoš L.Leonard2014MLP_MSKI TEAM Oščadnica
1Lazoň Lazoň T.Tomáš2014MLP_MKAL Jasná
1Lengyel Lengyel J.Jakub2013MLP_M1.Ski Masters
1Lilge Lilge S.Samuel2013MLP_MSki Academy Martinky
1Lupták Lupták J.Jakub2013MLP_MLK Ružomberok
1Madliak Madliak L.Lukáš2014MLP_MOpalisko Závažná Poruba
1Martančík Martančík M.Marcel2014MLP_MOpalisko Závažná Poruba
1Mastela Mastela J.Juraj2013MLP_MPEPESKI BLESKY
1Matejka Matejka M.Miroslav2013MLP_MDružba Smrečany Žiar
1Meleky Meleky Š.Šimon2014MLP_MBez klubovej príslušnosti
1Mrnčo Mrnčo T.Teodor Ivan2014MLP_MDružba Smrečany Žiar
1Myslivec Myslivec J.Jakub2014MLP_MKAL Jasná
1Múth Múth S.Simon2013MLP_MAC UNIZA
1Narozny Narozny F.Filip2014MLP_MŠK UNI Košice
1Ostrihoň Ostrihoň H.Hugo2013MLP_MDolný Kubín
1Pavlovič Pavlovič M.Matúš2013MLP_MSKI klub Kremnica
1Pažitka Pažitka P.Peter2014MLP_MLK Ružomberok
1Poliakov Poliakov T.Tymofii2014MLP_MDynamo Lviv
1Polóni Polóni R.Richard2014MLP_MDružba Smrečany Žiar
1Samudovsky Samudovsky J.Jakub2014MLP_MBez klubovej príslušnosti
1Schmiedgen Schmiedgen T.Thomas2013MLP_MTJ Roháče Zuberec
1Siminkovych Siminkovych O.Oleksii2013MLP_MDynamo Lviv
1Siráň Siráň M.Matej2013MLP_MSki Academy Martinky
1Slafkovský Slafkovský A.Alex2013MLP_MKAL Jasná
1Slancik Slancik O.Oliver2014MLP_MLK VICTORY Bratislava
1Staroň Staroň S.Samuel2014MLP_MKAL Jasná
1Strapek Strapek J.Jonas2014MLP_MLK VICTORY Bratislava
1Trizna Trizna M.Markus2014MLP_MKAL Jasná
1Vavruš Vavruš M.Maroš2014MLP_MMníchova Lehota
1Vitek Vitek M.Matej2013MLP_MDUVI SPORT
1Válek Válek M.Marián2013MLP_MTJ Roháče Zuberec
1Válek Válek M.Miroslav2013MLP_MOpalisko Závažná Poruba
1Válek Válek O.Ondrej2013MLP_MTJ Roháče Zuberec
1Wiszt Wiszt R.Richard2014MLP_MSki Academy Martinky
1Zajac Zajac K.Krištof2013MLP_MSKI CLUB Terchová
1Žuffa Žuffa A.Andrej2013MLP_MTJ Roháče Zuberec
1Alexejenko Alexejenko N.Nina2012STP_LLO Karpaty Bratislava
1Bochulia Bochulia N.Nikol2011STP_LR-Ski Team
1Borsíková Borsíková V.Viktoria2011STP_LLK Oravan Brezovica
1Bočkaiová Bočkaiová E.Ella2012STP_LŠK SKI Junior Poprad
1Brezinová Brezinová V.Viktória2012STP_LŠK SKI Junior Poprad
1Bučeková Bučeková V.Viktória2011STP_LLK Ski Profit Žilina
1Cagalová Cagalová D.Dorota2011STP_LOpalisko Závažná Poruba
1Cevarová Cevarová G.Gabika2012STP_LSKI CLUB Terchová
1Ciglanová Ciglanová L.Liana2011STP_LLK Ružomberok
1Drobčová Drobčová N.Nella2011STP_LKAL Jasná
1Ferancová Ferancová L.Lenka2011STP_LTJ Roháče Zuberec
1Feriancova Feriancova A.Alexandra2012STP_LPEPESKI BLESKY
1Gajdošová Gajdošová K.Kristína2011STP_LDružba Smrečany Žiar
1Galicová Galicová L.Lenka2011STP_LDružba Smrečany Žiar
1Gavorníková Gavorníková B.Barbora2011STP_LSki Team Martinské hole
1Gemzická Gemzická T.Tamara2011STP_LKAL Jasná
1Gottwaldová Gottwaldová S.Sofia2012STP_LSki Academy Martinky
1Gáborová Gáborová E.Ela2011STP_LLO HST Polomka Búčnik
1Habanova Habanova S.Simona2012STP_LLK VICTORY Bratislava
1Hammova Hammova S.Stela2011STP_LLK VICTORY Bratislava
1Hliničanová Hliničanová T.Tamara2011STP_LKAL Jasná
1Horvathova Horvathova L.Lujza2012STP_LLK Ružomberok
1Hrbeková Hrbeková N.Natália2012STP_LLK Oravan Brezovica
1Hudecová Hudecová K.Kristína2011STP_LDružba Smrečany Žiar
1Katrenic Katrenic E.Ema Mia2011STP_LSnow Ski Stars
1Kohutova Kohutova K.Karin2012STP_LŠK UNI Košice
1Kollerová Kollerová K.Klára2012STP_LASC Bratislava
1Koperová Koperová B.Bianka2012STP_LSKI TEAM Oščadnica
1Koperová Koperová N.Natália2011STP_LSKI TEAM Oščadnica
1Korenkova Korenkova S.Sofia2011STP_LA.S.P SKI Poprad
1Korvínová Korvínová Z.Zara2012STP_LLK Tatranská Lomnica
1Kubincová Kubincová S.Simona2011STP_LDružba Smrečany Žiar
1Kucháriková Kucháriková K.Karolína2011STP_LLK TJ Belá -Dulice
1Lackova Lackova E.Ema2011STP_LŠK UNI Košice
1Lazorcik Lazorcik L.Lea2011STP_LŠK UNI Košice
1Lužbeťáková Lužbeťáková K.Klaudia2012STP_LLK Oravan Brezovica
1Matejková Matejková A.Aneta2012STP_LDružba Smrečany Žiar
1Matušeková Matušeková J.Johana2012STP_LŠK SKI Junior Poprad
1Medvecká Medvecká A.Adela2012STP_LBez klubovej príslušnosti
1Meleky Meleky Z.Zarka2012STP_LA.S.P SKI Poprad
1Miková Miková L.Laura2011STP_LKAL Jasná
1Mikulášová Mikulášová A.Alexandra2012STP_LSki Academy Martinky
1Mlynarčíková Mlynarčíková L.Lucia2011STP_LDružba Smrečany Žiar
1Moravčíková Moravčíková K.Katarína2012STP_LSki Team Martinské hole
1Mullerová Mullerová K.Kristína2011STP_LLK TJ Belá -Dulice
1Novák Novák M.Michaela2012STP_LAC UNIZA
1Paľáková Paľáková R.Rebeka2011STP_LOpalisko Závažná Poruba
1Piovarčiová Piovarčiová V.Viktória2011STP_LPEPESKI BLESKY
1Poliakova Poliakova A.Anna2011STP_LDynamo Lviv
1Poljaková Poljaková Z.Zuzana2011STP_LOpalisko Závažná Poruba
1Prívarová Prívarová A.Agáta2012STP_LSKI TEAM Oščadnica
1Prívarová Prívarová T.Tamara2012STP_LSKI TEAM Oščadnica
1Rajniaková Rajniaková E.Ema2011STP_LPEPESKI BLESKY
1Romanová Romanová S.Simona2012STP_LSKI TEAM Oščadnica
1Rusnakova Rusnakova J.Julia2011STP_LŠK UNI Košice
1Rázusová Rázusová M.Martina2011STP_LOpalisko Závažná Poruba
1Schmiedgen Schmiedgen A.Anika2012STP_LTJ Roháče Zuberec
1Semanová Semanová C.Carla2011STP_LKAL Jasná
1Sýkorová Sýkorová E.Elena2012STP_LŽilina
1Tabackova Tabackova M.Mia2011STP_LŠK UNI Košice
1Tabernausová Tabernausová K.Karolínka2011STP_LLO HST Polomka Búčnik
1Thomková Thomková T.Tamarka2011STP_LSki Academy Martinky
1Ujmiaková Ujmiaková E.Ema2011STP_LLK Oravan Brezovica
1Vavrušová Vavrušová T.Tamara2011STP_LMníchova Lehota
1Vašková Vašková L.Lea2012STP_LMB SKI Club Žilina
1Volentierová Volentierová T.Timea2011STP_LDUVI SPORT
1Wimmerová Wimmerová K.Kristína2011STP_LSKI TEAM Oščadnica
1Ábelová Ábelová N.Nela2012STP_LKAL Jasná
1Špačeková Špačeková A.Alžbeta2011STP_LSKI TEAM Oščadnica
1Štaffenová Štaffenová A.Anika2011STP_LSki Team Martinské hole
1Alman Alman A.Alex2011STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Balúch Balúch J.Jakub2012STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Baďo Baďo D.Damián2012STP_MLK Ružomberok
1Belák Belák M.Matej2012STP_MSki Academy Martinky
1Bilcik Bilcik L.Lukas2012STP_MLK VICTORY Bratislava
1Bumbák Bumbák S.Samuel2011STP_MLK Oravan Brezovica
1Buľovský Buľovský M.Matej2012STP_MLK TJ Belá -Dulice
1Cedzo Cedzo J.Ján2012STP_MSki Team Martinské hole
1Cisárik Cisárik J.Jerguš2012STP_MBez klubovej príslušnosti
1Dančík Dančík S.Samuel2011STP_MDružba Smrečany Žiar
1Dančík Dančík Š.Šimon2011STP_MDružba Smrečany Žiar
1Dibdiak Dibdiak Ľ.Ľubomír2011STP_MKL Oravy
1Dirnbach Dirnbach A.Alexander2011STP_MSki Academy Martinky
1Dzuroška Dzuroška X.Xavier2012STP_MDružba Smrečany Žiar
1Fedák Fedák E.Eddy2012STP_MSKI TEAM Oščadnica
1Gall Gall J.Jonáš2011STP_MKAL Jasná
1Garrett Garrett J.Jakub2012STP_MKAL Jasná
1Gembeš Gembeš M.Matej2012STP_MAC UNIZA
1Grygar Grygar O.Oliver2011STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Haberern Haberern D.Daniel2011STP_MLO Karpaty Bratislava
1Hajíček Hajíček J.Jakub2012STP_MTJ Roháče Zuberec
1Halička Halička E.Eliáš2012STP_MLK Ružomberok
1Harbach Harbach A.Adam2012STP_MKAL Jasná
1Harbach Harbach B.Benjamin2012STP_MKAL Jasná
1Hladký Hladký R.Richard2011STP_MKAL Jasná
1Hladký Hladký V.Vladimír2011STP_MSki Team Martinské hole
1Horanský Horanský J.Jakub2012STP_MSki Team Martinské hole
1Huna Huna R.Rudolf2012STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Hvorka Hvorka B.Bruno2011STP_MKAL Jasná
1Húska Húska P.Peter2011STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Jakubek Jakubek M.Miroslav2012STP_MSKI TEAM Oščadnica
1Janovčík Janovčík D.Dávid2012STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Jančuška Jančuška F.Filip2011STP_MDružba Smrečany Žiar
1Klenovič Klenovič O.Oliver2012STP_MAC UNIZA
1Klenovič Klenovič S.Samuel2012STP_MAC UNIZA
1Klimo Klimo M.Matúš2011STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Knotek Knotek F.Filip2011STP_MŠK UNI Košice
1Knotek Knotek F.Filip2012STP_MLK VICTORY Bratislava
1Kos Kos M.Maxmilian2012STP_MASC Bratislava
1Král Král F.Filip2012STP_MLK Ski Profit Žilina
1Kubek Kubek S.Samuel2011STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Lazoň Lazoň M.Matej2012STP_MKAL Jasná
1Lichner Lichner I.Ivan2012STP_MASC Bratislava
1Macho Macho M.Matúš2012STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Mitana Mitana A.Alex2012STP_MASC Bratislava
1Morgoš Morgoš M.Matúš2011STP_MSki Team Martinské hole
1Mrnčo Mrnčo O.Oliver Ján2012STP_MDružba Smrečany Žiar
1Mudrík Mudrík P.Peter2011STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Myslivec Myslivec M.Matúš2012STP_MKAL Jasná
1Múth Múth D.Damian2011STP_MAC UNIZA
1Pajerchin Pajerchin J.Jakub2011STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Petrášek Petrášek T.Timotej2011STP_MTJ Roháče Zuberec
1Považský Považský M.Michal2011STP_MKAL Jasná
1Pozor Pozor M.Maxim2012STP_MKAL Jasná
1Rak Rak M.Martin2011STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Renzhyn Renzhyn V.Vadym2011STP_MR-Ski Team
1Saksun Saksun S.Simon2011STP_MBendik Racing Klub
1Samudovsky Samudovsky S.Samuel2012STP_MBez klubovej príslušnosti
1Singlar Singlar S.Samuel2011STP_MŠK UNI Košice
1Skaličan Skaličan H.Hugo2012STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Slahučka Slahučka V.Viliam2012STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Sobotka Sobotka D.Dávid2011STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Stano Stano Š.Šimon2012STP_MLK Ružomberok
1Stromko Stromko M.Marek2011STP_MDružba Smrečany Žiar
1Takac Takac M.Maros2012STP_MŠK UNI Košice
1Trizna Trizna G.Gabriel2012STP_MKAL Jasná
1Tury Tury A.Andrej2012STP_MLK VICTORY Bratislava
1Vaculčiak Vaculčiak J.Janick2012STP_MLK Valčianska Dolina
1Verek Verek F.Filip2011STP_MNižná
1Viguie Viguie L.Lev2011STP_MLK VICTORY Bratislava
1Vozis Vozis O.Ondrej2012STP_MDružba Smrečany Žiar
1Vrobel Vrobel M.Michal2012STP_MLK Oravan Brezovica
1Zigo Zigo A.Adam2011STP_MLK TJ Belá -Dulice
1Zvědělík Zvědělík J.Jakub2011STP_MSK Vrbno pod Pradědem
1Černický Černický F.Filip2011STP_MDružba Smrečany Žiar
1Čáni Čáni P.Pavel2012STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Šeďo Šeďo O.Oliver2011STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Šimovček Šimovček M.Matej2012STP_MOpalisko Závažná Poruba
1Šroner Šroner G.Gregor2011STP_MŠK Kubínska hoľa
1Štrbík Štrbík M.Matúš2011STP_MSki Team Martinské hole
1Štrkolec Štrkolec M.Miroslav2012STP_MŠK UNI Košice
1Šucháň Šucháň J.Jakub2011STP_MLO HST Polomka Búčnik
1Šuriňák Šuriňák L.Luboš2012STP_MTJ Roháče Zuberec
1Židek Židek F.Filip2012STP_MLK Ski Profit Žilina
1Babuljaková Babuljaková A.Andrea2009MLZ_LMB SKI Club Žilina
1Balcová Balcová N.Nela2009MLZ_LBez klubovej príslušnosti
1Barteková Barteková K.Katarína2010MLZ_LKAL Jasná
1Bartonova Bartonova B.Barbora2010MLZ_LLK VICTORY Bratislava
1Bartošová Bartošová S.Silvia2010MLZ_LLK TJ Belá -Dulice
1Bekešová Bekešová N.Nina2009MLZ_LŠSDM Poprad Tatry
1Bombeková Bombeková R.Rebeka2010MLZ_LLK Ružomberok
1Bumbáková Bumbáková A.Alexandra2009MLZ_LLK Oravan Brezovica
1Buľovská Buľovská N.Nela2009MLZ_LLK TJ Belá -Dulice
1Chlebeková Chlebeková N.Nina2010MLZ_LSKI TEAM Oščadnica
1Drahňaková Drahňaková N.Nela2009MLZ_LSKI TEAM Oščadnica
1Drahňáková Drahňáková N.Nela2009MLZ_LSKI TEAM Oščadnica
1Dzurošková Dzurošková X.Xénia Anna2009MLZ_LDružba Smrečany Žiar
1Elíz Elíz V.Vivien2010MLZ_LOpalisko Závažná Poruba
1Ferancová Ferancová D.Daniela2009MLZ_LTJ Roháče Zuberec
1Gallova Gallova S.Sara2010MLZ_LLK VICTORY Bratislava
1Gedeon Gedeon L.Lily2010MLZ_LŠK UNI Košice
1Hanuliaková Hanuliaková S.Sandra2010MLZ_LSKI CLUB Terchová
1Havkova Havkova S.Stella2010MLZ_LŠK Kubínska hoľa
1Horecká Horecká A.Alexandra2009MLZ_LMB SKI Club Žilina
1Horecká Horecká R.Romana2009MLZ_LMB SKI Club Žilina
1Hudeková Hudeková S.Sofia2009MLZ_LLK Ružomberok
1Jančiová Jančiová T.Tereza2010MLZ_LOpalisko Závažná Poruba
1Jendrášková Jendrášková K.Karin2010MLZ_LLK Oravan Brezovica
1Jurinova Jurinova N.Nina2009MLZ_LA.S.P SKI Poprad
1Jusková Jusková M.Michaela2010MLZ_LDružba Smrečany Žiar
1Jánošová Jánošová S.Sofia2009MLZ_LOpalisko Závažná Poruba
1Kapustová Kapustová V.Viktória2010MLZ_LLK TJ Belá -Dulice
1Kedrovičová Kedrovičová A.Alexandra2010MLZ_LOpalisko Závažná Poruba
1Kořínková Kořínková M.Magdaléna2009MLZ_LKAL Jasná
1Králová Králová D.Dorota2009MLZ_LKAL Jasná
1Kusková Kusková L.Lívia2009MLZ_LOpalisko Závažná Poruba
1Kusková Kusková V.Viktória2009MLZ_LDružba Smrečany Žiar
1Kušnierová Kušnierová T.Tamara Emma2009MLZ_LLO Oravaman Nižná
1Lepejová Lepejová L.Lívia2009MLZ_LLK Valčianska Dolina
1Machová Machová K.Kristína2009MLZ_LOpalisko Závažná Poruba
1Macíková Macíková A.Adela2009MLZ_LKAL Jasná
1Magerčiaková Magerčiaková V.Vivien2010MLZ_LKAL Jasná
1Malková Malková E.Ema2010MLZ_LSki Team Martinské hole
1Maniaková Maniaková N.Nina2010MLZ_LLK Oravan Brezovica
1Miková Miková K.Kristína2010MLZ_LLK Oravan Brezovica
1Mojšová Mojšová V.Vanesa2010MLZ_LLK Ružomberok
1Mráziková Mráziková T.Tamara2010MLZ_LKAL Jasná
1Muráňová Muráňová S.Sofia2010MLZ_LSKI CLUB Terchová
1Mészárosová Mészárosová M.Michaela2009MLZ_LSC ZEAL
1Petrovičová Petrovičová T.Timea2010MLZ_LLO HST Polomka Búčnik
1Piovarčiová Piovarčiová P.Patrícia2010MLZ_LPEPESKI BLESKY
1Podhorská Podhorská L.Laura2009MLZ_LSki Team Martinské hole
1Poláková Poláková A.Alžbeta2009MLZ_LMB SKI Club Žilina
1Staňová Staňová M.Mária-Rút2009MLZ_LSKI CLUB Terchová
1Takac Takac N.Natalia2010MLZ_LŠK UNI Košice
1Tsytsaniuk Tsytsaniuk K.Kateryna2010MLZ_LR-Ski Team
1Vasiľová Vasiľová E.Ela2010MLZ_LJakasport
1Vašková Vašková V.Viktória2009MLZ_LMB SKI Club Žilina
1Viguie Viguie Z.Zoe2010MLZ_LLK VICTORY Bratislava
1Volková Volková H.Hana2009MLZ_LSKI klub Kremnica
1Zajacová Zajacová A.Alexandra2010MLZ_LSki Team Martinské hole
1Zajdenová Zajdenová L.Lea2010MLZ_LOpalisko Závažná Poruba
1Záhorská Záhorská Z.Zara2010MLZ_LOpalisko Závažná Poruba
1Ďurechová Ďurechová J.Júlia2010MLZ_LLO Trenčianska Teplá
1Ďuricová Ďuricová D.Dorota2010MLZ_LBez klubovej príslušnosti
1Širicová Širicová E.Ella2010MLZ_LDružba Smrečany Žiar
1Šrobová Šrobová L.Lujza2010MLZ_LTJ Roháče Zuberec
1Žiačiková Žiačiková N.Nataša2009MLZ_LBez klubovej príslušnosti
1Bošek Bošek M.Miroslav2009MLZ_MKAL Jasná
1Budzák Budzák B.Boris2010MLZ_MSPYDER CLUB SKI Stará Ĺubovńa
1Cagala Cagala J.Jakub2010MLZ_MOpalisko Závažná Poruba
1Cevar Cevar S.Samuel2010MLZ_MSKI CLUB Terchová
1Chornous Chornous A.Artemii2010MLZ_MR-Ski Team
1Ciglan Ciglan O.Oliver2009MLZ_MLK Ružomberok
1Dančík Dančík M.Matej2009MLZ_MDružba Smrečany Žiar
1Delinčák Delinčák B.Bruno2010MLZ_MLK Ski Profit Žilina
1Devečka Devečka D.David2009MLZ_MOpalisko Závažná Poruba
1Duraj Duraj M.Michael2010MLZ_MSKI TEAM Oščadnica
1Fandák Fandák H.Hugo2010MLZ_MTJ Roháče Zuberec
1Frgelec Frgelec R.Richard2010MLZ_MLO HST Polomka Búčnik
1Fronko Fronko O.Ondrej2010MLZ_MDružba Smrečany Žiar
1Gembeš Gembeš M.Matúš2009MLZ_MAC UNIZA
1Gonda Gonda D.Dávid2009MLZ_MLK Oravan Brezovica
1Grygera Grygera M.Michal2010MLZ_MASC Bratislava
1Grygera Grygera R.Richard2010MLZ_MASC Bratislava
1Harbach Harbach J.Jakub2009MLZ_MKAL Jasná
1Husarčík Husarčík L.Lukáš2009MLZ_MLK Ružomberok
1Ivanič Ivanič M.Michael2009MLZ_MSC ZEAL
1Jančuška Jančuška J.Jakub2009MLZ_MDružba Smrečany Žiar
1Jílek Jílek V.Victor2010MLZ_MOpalisko Závažná Poruba
1Knoflíček Knoflíček J.Jakub2009MLZ_MDružba Smrečany Žiar
1Kopáčik Kopáčik F.Filip2009MLZ_MKAL Jasná
1Kovačev Kovačev K.Kristián2009MLZ_MLK Ružomberok
1Kozaňák Kozaňák K.Krištof2009MLZ_MTJ Roháče Zuberec
1Krajci Krajci D.Daniel2010MLZ_MLK VICTORY Bratislava
1Krakovsky Krakovsky M.Michal2010MLZ_MLK Ružomberok
1Kudlička Kudlička V.Vincent2010MLZ_MLK Ružomberok
1Lapoš Lapoš H.Henrich2010MLZ_MSKI TEAM Oščadnica
1Lejava Lejava J.Jakub2010MLZ_MLK Ružomberok
1Lobo Lobo M.Miroslav2009MLZ_MKAL Jasná
1Lužbeťák Lužbeťák A.Adam2009MLZ_MLK Oravan Brezovica
1Macejka Macejka N.Nikolaj2010MLZ_MA.S.P SKI Poprad
1Matej Matej M.Matúš2009MLZ_MDružba Smrečany Žiar
1Michalik Michalik M.Matej2009MLZ_MSC ZEAL
1Mrva Mrva M.Matej2010MLZ_MLK Ružomberok
1Mudrík Mudrík M.Martin2009MLZ_MOpalisko Závažná Poruba
1Nošík Nošík J.Jozef2009MLZ_MOpalisko Závažná Poruba
1Ovšonka Ovšonka P.Patrik2010MLZ_MA.S.P SKI Poprad
1Palaj Palaj T.Tobiáš2009MLZ_MKAL Jasná
1Paull Paull B.Bruno2009MLZ_MLK Ružomberok
1Pestrykov Pestrykov M.Mykyta2009MLZ_MR-Ski Team
1Petrášek Petrášek R.Richard2010MLZ_MTJ Roháče Zuberec
1Pisarčík Pisarčík M.Michal2009MLZ_MŠK Kubínska hoľa
1Poliak Poliak P.Pavel2009MLZ_MPEPESKI BLESKY
1Pozor Pozor M.Matej2010MLZ_MKAL Jasná
1Prívara Prívara S.Stanislav2010MLZ_MSKI TEAM Oščadnica
1Schmotzer Schmotzer J.Jakub2009MLZ_MŠK UNI Košice
1Slamka Slamka A.Adam2009MLZ_MTJ ZVL Dolný Kubín
1Stromko Stromko T.Tomáš2009MLZ_MBez klubovej príslušnosti
1Sucharda Sucharda D.Dávid2009MLZ_MSC ZEAL
1Sucharda Sucharda F.Filip2009MLZ_MSC ZEAL
1Tkac Tkac V.Viliam2010MLZ_MŠK UNI Košice
1Uličný Uličný A.Adam2009MLZ_MSnowparadise V. Raca
1Vlnieška Vlnieška M.Martin2009MLZ_MLK Ružomberok
1Weiss Weiss G.Gregor2010MLZ_MŠK UNI Košice
1Zajac Zajac J.Jakub2010MLZ_MSKI CLUB Terchová
1Zigo Zigo M.Matej2009MLZ_MLK TJ Belá -Dulice
1Zigo Zigo S.Samuel2009MLZ_MLK TJ Belá -Dulice
1Šimovček Šimovček D.Daniel2010MLZ_MOpalisko Závažná Poruba
1Šiška Šiška E.Erik2010MLZ_MTJ Roháče Zuberec
1Šprinc Šprinc O.Oliver2009MLZ_MŠK UNI Košice
1Šroner Šroner H.Henrich2009MLZ_MŠK Kubínska hoľa
1Števček Števček M.Michal2010MLZ_MOpalisko Závažná Poruba
1Štreit Štreit A.Andrej2009MLZ_MKAL Jasná
1Štěrba Štěrba M.Maxmilian2009MLZ_MSC ZEAL
1Šulc Šulc J.Ján2010MLZ_MKAL Jasná
1Žatkulák Žatkulák T.Tomáš2009MLZ_MLK Ružomberok
1Želonka Želonka M.Michal2009MLZ_MLO Oravský Podzámok
1Žuffa Žuffa O.Ondrej2009MLZ_MTJ Roháče Zuberec
1Antalová Antalová T.Tara2007STZ_LŠK Kubínska hoľa
1Antolová Antolová S.Sára2008STZ_LOpalisko Závažná Poruba
1Antolová Antolová Z.Zina2007STZ_LKAL Jasná
1Bendíková Bendíková J.Júlia2008STZ_LŠSDM Poprad Tatry
1Bielená Bielená S.Sofia2008STZ_LOpalisko Závažná Poruba
1Bobrovčanová Bobrovčanová S.Sára2008STZ_LOpalisko Závažná Poruba
1Budzáková Budzáková B.Bianka2007STZ_LSPYDER CLUB SKI Stará Ĺubovńa
1Dzurišová Dzurišová N.Nella2008STZ_LŠK Kubínska hoľa
1Feixová Feixová V.Vivien2008STZ_LŠK Kubínska hoľa
1Gajdošíková Gajdošíková L.Lucia2008STZ_LSC ZEAL
1Hajdúková Hajdúková Z.Zuzana2008STZ_LLK Oravan Brezovica
1Hečkova Hečkova N.Nela2007STZ_LŠK Kubínska hoľa
1Hirnerová Hirnerová R.Romana2008STZ_LAC UNIZA
1Hliničanová Hliničanová N.Natália2008STZ_LKAL Jasná
1Horanská Horanská J.Júlia2008STZ_LSki Team Martinské hole
1Horníková Horníková L.Laura2007STZ_LŠK SKI Junior Poprad
1Hudeková Hudeková A.Alica2008STZ_LSKI TEAM Oščadnica
1Hulejová Hulejová I.Izabela2008STZ_LKAL Jasná
1Ilavská Ilavská N.Nina2008STZ_LA.S.P SKI Poprad
1Ismailová Ismailová S.Sára2008STZ_LSKI TEAM Oščadnica
1Jelenákova Jelenákova L.Laura2007STZ_LKAL Jasná
1Jozefková Jozefková A.Anna2008STZ_LOpalisko Závažná Poruba
1Jurinová Jurinová Z.Zoja2007STZ_LA.S.P SKI Poprad
1Kapraľová Kapraľová Z.Zuzana2008STZ_LDružba Smrečany Žiar
1Komišáková Komišáková H.Helena2007STZ_LBez klubovej príslušnosti
1Krchová Krchová A.Adela2008STZ_LMB SKI Club Žilina
1Kurjaková Kurjaková A.Alexandra2008STZ_LTJ ZVL Dolný Kubín
1Kurjaková Kurjaková N.Natália2008STZ_LTJ ZVL Dolný Kubín
1Lazúrová Lazúrová E.Ema2008STZ_LPEPESKI BLESKY
1Letková Letková T.Tamara2008STZ_LLK Ružomberok
1Macková Macková D.Dorota2008STZ_LLK Ružomberok
1Marušiaková Marušiaková L.Lenka2007STZ_LBez klubovej príslušnosti
1Matejková Matejková J.Janka2008STZ_LDružba Smrečany Žiar
1Matušeková Matušeková D.Dorota2007STZ_LŠK SKI Junior Poprad
1Michaliková Michaliková S.Stela2008STZ_LSC ZEAL
1Micheľová Micheľová E.Eva Mária2008STZ_LKL Oravy
1Miksová Miksová P.Paula2008STZ_LKAL Jasná
1Mikulová Mikulová A.Anna2007STZ_LSKI TEAM Oščadnica
1Moravčíková Moravčíková S.Simona2008STZ_LKAL Jasná
1Mudroňová Mudroňová K.Katarína2008STZ_LDružba Smrečany Žiar
1Mušková Mušková I.Ivanka2008STZ_LTJ ZVL Dolný Kubín
1Obročníková Obročníková B.Barbora2008STZ_LMB SKI Club Žilina
1Peniaková Peniaková S.Sofia2008STZ_LLK Ružomberok
1Považská Považská N.Nina2008STZ_LKAL Jasná
1Pročová Pročová P.Petra2008STZ_LKAL Jasná
1Pániková Pániková K.Katarína2007STZ_LLK Oravan Brezovica
1Repáňová Repáňová V.Veronika2007STZ_LSKI CLUB Terchová
1Romančíková Romančíková L.Linda2008STZ_LSKI CLUB Terchová
1Sedliaková Sedliaková L.Laura2007STZ_LMB SKI Club Žilina
1Stromková Stromková L.Lenka2008STZ_LDružba Smrečany Žiar
1Struhárová Struhárová N.Natália2008STZ_LLK Ružomberok
1Tabernausová Tabernausová K.Kristinka2007STZ_LLO HST Polomka Búčnik
1Tothová Tothová V.Viktoria2007STZ_LŠK Kubínska hoľa
1Turošáková Turošáková M.Martina2007STZ_LLK Oravan Brezovica
1Ursínyová Ursínyová Z.Zuzana2007STZ_LKAL Jasná
1Weidlichová Weidlichová T.Terézia2007STZ_LLK Ružomberok
1Čulenová Čulenová J.Jekaterina2008STZ_LLO Oravský Podzámok
1Šprinc Šprinc S.Sofia2007STZ_LŠK UNI Košice
1Štěrbová Štěrbová M.Magdalena2007STZ_LSC ZEAL
1Ždanová Ždanová K.Kateryna2008STZ_LKAL Jasná
1Balšianka Balšianka M.Marek2008STZ_MLK TJ Belá -Dulice
1Bruncko Bruncko R.Rastislav2008STZ_MTJ ZVL Dolný Kubín
1Delinčák Delinčák J.Ján2008STZ_MLO Karpaty Bratislava
1Drobčo Drobčo A.Artur2008STZ_MKAL Jasná
1Durný Durný K.Karol2008STZ_MKAL Jasná
1Ferianc Ferianc J.Jakub2007STZ_MPEPESKI BLESKY
1Fronko Fronko M.Martin2008STZ_MBez klubovej príslušnosti
1Gašpar Gašpar R.Richard2007STZ_MLO Karpaty Bratislava
1Gažovský Gažovský A.Adam2007STZ_MŠK UNI Košice
1Gedeon Gedeon N.Noel2008STZ_MŠK UNI Košice
1Geriš Geriš E.Eliáš2008STZ_MBez klubovej príslušnosti
1Hajdúk Hajdúk J.Jakub2007STZ_MLK Oravan Brezovica
1Hlina Hlina T.Timotej2007STZ_MLK Oravan Brezovica
1Jendrášek Jendrášek A.Adrián2008STZ_MLK Oravan Brezovica
1Kováč Kováč J.Jakub2008STZ_MLO Oravský Podzámok
1Krcho Krcho R.Róbert2008STZ_MSki Team Martinské hole
1Král Král H.Hugo2007STZ_MKAL Jasná
1Kubizňa Kubizňa A.Adam2008STZ_MLK TJ Belá -Dulice
1Kubáň Kubáň M.Matias2008STZ_MKAL Jasná
1Lazár Lazár L.Lukáš2007STZ_MLK Ružomberok
1Lupták Lupták A.Adam2008STZ_MLK Ružomberok
1Lysičan Lysičan Š.Šimon2007STZ_MAC UNIZA
1Maniak Maniak P.Peter2008STZ_MLK Oravan Brezovica
1Martinec Martinec J.Jakub2008STZ_MSKI CLUB Terchová
1Medla Medla M.Matej2007STZ_MKAL Jasná
1Medvecký Medvecký J.Jakub2008STZ_MTJ ZVL Dolný Kubín
1Miliczky Miliczky M.Michal2007STZ_MŠK UNI Košice
1Mitrenga Mitrenga M.Marek2007STZ_MKAL Jasná
1Mlynarčík Mlynarčík J.Jakub2007STZ_MŠK Kubínska hoľa
1Mlynarčík Mlynarčík J.Juraj2008STZ_MDružba Smrečany Žiar
1Müller Müller J.Juraj2007STZ_MSki Team Martinské hole
1Nagy Nagy L.Lukáš2008STZ_MSki Team Martinské hole
1Ondrík Ondrík D.Dušan2007STZ_MLK Oravan Brezovica
1Pakos Pakos Š.Šimon2007STZ_MLK Oravan Brezovica
1Palaj Palaj M.Matej2007STZ_MKAL Jasná
1Piovarči Piovarči P.Peter2008STZ_MDružba Smrečany Žiar
1Prevuzňák Prevuzňák T.Tadeáš2007STZ_MKAL Jasná
1Pura Pura S.Samuel2008STZ_MLK Ružomberok
1Rolík Rolík M.Michal2008STZ_MKL Oravy
1Rúčka Rúčka I.Iurai Sala2008STZ_MPEPESKI BLESKY
1Slamka Slamka D.Dávid2007STZ_MTJ ZVL Dolný Kubín
1Sorentini Sorentini Š.Štefan2007STZ_MLK Ružomberok
1Stas Stas V.Viktor2007STZ_MTrstená
1Szollosyi Szollosyi L.Ladislav2007STZ_MŠK UNI Košice
1Tabačko Tabačko O.Oliver2008STZ_MŠK UNI Košice
1Ursíny Ursíny J.Juraj2008STZ_MKAL Jasná
1Volf Volf M.Marek2007STZ_MLK Oravan Brezovica
1Válek Válek S.Samuel2008STZ_MSKI TEAM Oščadnica
1Wolaschka Wolaschka R.Richard2008STZ_MBendik Racing Klub
1Zemančík Zemančík A.Adam2008STZ_MŠK SKI Junior Poprad
1Zvědělík Zvědělík V.Vojtěch2007STZ_MSK Vrbno pod Pradědem
1Širilla Širilla L.Ladislav2008STZ_MŠK UNI Košice
1Šiška Šiška E.Eduard2007STZ_MTJ Roháče Zuberec
1Škola Škola S.Sebastián2008STZ_MSKI TEAM Oščadnica
1Škulec Škulec M.Michal2008STZ_MTJ ZVL Dolný Kubín
1Štaffen Štaffen A.Alex2007STZ_MSki Team Martinské hole
1Štrkolec Štrkolec J.Jozef2007STZ_MŠK UNI Košice
1Šucháň Šucháň M.Matúš2008STZ_MLO HST Polomka Búčnik
1Ťapák Ťapák M.Matej2007STZ_MTJ Roháče Zuberec
1Žiaran Žiaran M.Matej2008STZ_MOpalisko Závažná Poruba
1Žáčik Žáčik J.Jakub2008STZ_MŠK Kubínska hoľa
1Antošková Antošková Z.Zuzana2006ZENYDružba Smrečany Žiar
1Bugáňová Bugáňová V.Veronika2000ZENYMB SKI Club Žilina
1Capuliaková Capuliaková L.Lívia2001ZENYBez klubovej príslušnosti
1Chrenková Chrenková V.Viktoria2006ZENYBendik Racing Klub
1Delinčáková Delinčáková M.Michaela2006ZENYLO Karpaty Bratislava
1Drahňáková Drahňáková V.Vanesa2004ZENYSKI TEAM Oščadnica
1Dudová Dudová J.Jana1997ZENYDružba Smrečany Žiar
1Feriancova Feriancova K.Karolina2006ZENYPEPESKI BLESKY
1Frackowiak Frackowiak K.Karolína2004ZENYKAL Jasná
1Gerišová Gerišová I.Ivana2003ZENYDružba Smrečany Žiar
1Gonšenicová Gonšenicová K.Katarína2004ZENYDružba Smrečany Žiar
1Grenerová Grenerová K.Katarína2006ZENYA.S.P SKI Poprad
1Hampachelová Hampachelová D.Denisa2003ZENYDružba Smrečany Žiar
1Hanuliaková Hanuliaková A.Annamaria2003ZENYMB SKI Club Žilina
1Hološová Hološová J.Jana2002ZENYBez klubovej príslušnosti
1Hulejová Hulejová K.Kristína2006ZENYKAL Jasná
1Jakubeková Jakubeková A.Alica2004ZENYSKI TEAM Oščadnica
1Jelínková Jelínková B.Barbora2005ZENYKAL Jasná
1Jelínková Jelínková K.Katarína2004ZENYKAL Jasná
1Jozefková Jozefková P.Petra2005ZENYOpalisko Závažná Poruba
1Juríčková Juríčková A.Anna1994ZENYPremiere ski
1Kacerová Kacerová N.Nina2001ZENYDružba Smrečany Žiar
1Kalatová Kalatová P.Patrícia1996ZENYBez klubovej príslušnosti
1Kogelová Kogelová K.Kristína2005ZENYLyžiarsky zväz Liptova
1Kompišová Kompišová S.Simona2006ZENYDružba Smrečany Žiar
1Králová Králová S.Sofia2005ZENYKAL Jasná
1Kubizňová Kubizňová A.Alica2002ZENYLK TJ Belá -Dulice
1Kubányová Kubányová B.Barbora2004ZENYKAL Jasná
1Kurisova Kurisova N.Nelka2006ZENYLK Ružomberok
1Letková Letková P.Petra2006ZENYŠK Kubínska hoľa
1Letková Letková T.Tereza2006ZENYLK Ružomberok
1Lorenčíková Lorenčíková S.Soňa2001ZENYDružba Smrečany Žiar
1Lukačková Lukačková L.Laura2006ZENYLK Oravan Brezovica
1Lukašíková Lukašíková L.Laura2006ZENYDružba Smrečany Žiar
1Lukašíková Lukašíková L.Lucia2005ZENYDružba Smrečany Žiar
1Macků Macků M.Michaela2005ZENYSki Team Martinské hole
1Macuráková Macuráková M.Melissa2006ZENYŠK SKI Junior Poprad
1Matejová Matejová M.Martina2006ZENYDružba Smrečany Žiar
1Matušková Matušková R.Rebeka1995ZENYLK Oravan Brezovica
1Matušková Matušková S.Sofia2004ZENYLK Oravan Brezovica
1Mezovská Mezovská D.Denisa2003ZENYKAL Jasná
1Mušková Mušková A.Alexandra1997ZENYTJ ZVL Dolný Kubín
1Nagyová Nagyová D.Daniela2006ZENYLK TJ Belá -Dulice
1Norisová Norisová V.Viktória2003ZENYDružba Smrečany Žiar
1Obertíková Obertíková M.Michaela2002ZENYSki Team Martinky
1Obročníková Obročníková V.Viktória2005ZENYMB SKI Club Žilina
1Pakosová Pakosová E.Eliška2001ZENYLK Oravan Brezovica
1Pakosová Pakosová V.Veronika2003ZENYLK Oravan Brezovica
1Pavláková Pavláková A.Andrea2002ZENYSki Javory
1Putišová Putišová V.Veronika2006ZENYLO Karpaty Bratislava
1Rajniak Rajniak L.Lenka2004ZENYBez klubovej príslušnosti
1Ursínyová Ursínyová A.Anna1999ZENYLyžiarsky zväz Liptova
1Valaštiaková Valaštiaková S.Sára2001ZENYBez klubovej príslušnosti
1Valeková Valeková Z.Zuzana2004ZENYTJ Roháče Zuberec
1Vantarová Vantarová R.Rebeka2004ZENYŽilina
1Zimenová Zimenová M.Miroslava2001ZENYSki Team Martinky
1Čaklošová Čaklošová V.Valentína2006ZENYKAL Jasná
1Čehelová Čehelová B.Barbora2006ZENYLK TJ Belá -Dulice
1Škulcová Škulcová P.Petra2006ZENYTJ ZVL Dolný Kubín
1Šoucová Šoucová J.Júlie2003ZENYJán Garaj SKI Club
1Španková Španková A.Andrea2002ZENYOpalisko Závažná Poruba
1Šrobová Šrobová K.Katarína2005ZENYTJ Roháče Zuberec
1Šrobová Šrobová V.Veronika2006ZENYTJ Roháče Zuberec
1Žiaranová Žiaranová E.Emma2006ZENYOpalisko Závažná Poruba
1Žuffová Žuffová L.Lucia2004ZENYTJ Roháče Zuberec
1Žáková Žáková M.Martina2006ZENYOpalisko Závažná Poruba
1Anetová Anetová K.Katarína1991MAS_CLO Trenčianska Teplá
1Chasáková Chasáková D.Dana1955MAS_C1.Ski Masters
1Danisova Danisova E.Eva1959MAS_CLyziarik
1Gardošová Gardošová Z.Zuzana1966MAS_CMB SKI Club Žilina
1Goňová Goňová V.Vladimíra1990MAS_CKAL Jasná
1Grygerová Grygerová D.Daniela1978MAS_CASC Bratislava
1Hanková Hanková T.Tatiana1967MAS_C1.Ski Masters
1Korešová Korešová I.Ingrid1970MAS_CLyziarik
1Králová Králová Z.Zuzana1980MAS_CSKI TEAM Ireland
1Lovásová Lovásová Z.Zuzana1959MAS_CLyžiarsky zväz Liptova
1Michalka Michalka A.Adriana1976MAS_CTJ Vysoké Tatry
1Sklarcikova Sklarcikova A.Anna1990MAS_CVavrecka
1Staroňová Staroňová M.Martina1992MAS_CKAL Jasná
1Uhrínová Uhrínová J.Jana1963MAS_CDružba Smrečany Žiar
1Ursínyová Ursínyová J.Jana1962MAS_CLyžiarsky zväz Liptova
1Šinska Šinska I.Iva1960MAS_CLyziarik
1Špirecová Špirecová Z.Zuzana1959MAS_CLyžiarsky zväz Liptova
1Abaffy Abaffy R.Róbert1955MAS_B1.Ski Masters
1Bobček Bobček L.Leonard1958MAS_BTJ ZVL Dolný Kubín
1Chasák Chasák J.Ján1953MAS_B1.Ski Masters
1Daniš Daniš E.Emil1953MAS_B1.Ski Masters
1Dibdiak Dibdiak J.Jozef1957MAS_BKL Oravy
1Kogel Kogel M.Milan1952MAS_BLyžiarsky zväz Liptova
1Krajčí Krajčí M.Martin1944MAS_BLyžiarsky zväz Liptova
1Mareček Mareček E.Emerich1945MAS_BKAL Jasná
1Melich Melich J.Jaroslav1959MAS_BŠK UNI Košice
1Mihál Mihál J.Ján1959MAS_BKL Oravy
1Turošák Turošák J.Ján1960MAS_BLK Oravan Brezovica
1Čukan Čukan I.Ivan1962MAS_B1.Ski Masters
1Ďurech Ďurech P.Peter1954MAS_BLO Trenčianska Teplá
1Štamm Štamm P.Pavol1952MAS_B1.Ski Masters
1Štrkolec Štrkolec D.Dušan1958MAS_BŠK UNI Košice
1Žilinčík Žilinčík J.Juraj1952MAS_BKL Oravy
1Ambros Ambros D.Dušan1969MAS_AASC Bratislava
1Antol Antol M.Marek1974MAS_AKAL Jasná
1Antoška Antoška M.Matej1986MAS_ASC ZEAL
1Bartoň Bartoň T.Tomáš1990MAS_ABez klubovej príslušnosti
1Bekeš Bekeš D.Dominik1992MAS_APremiere ski
1Birka Birka E.Erik1974MAS_ALyziarik
1Brezniak Brezniak D.Dalibor1970MAS_ASki Team Zapač
1Bugáň Bugáň M.Martin1977MAS_AMB SKI Club Žilina
1Buček Buček M.Miroslav1978MAS_ALK Ski Profit Žilina
1Capuliak Capuliak A.Anton1969MAS_AKL Oravy
1Capuliak Capuliak P.Peter1963MAS_AKL Oravy
1Chlebovec Chlebovec I.Ivan1985MAS_APremiere ski
1Daniš Daniš Ľ.Ľubomír1979MAS_ABytča
1Doroshenko Doroshenko T.Timofey1977MAS_AIstra
1Drobčo Drobčo J.Janusz1978MAS_AKAL Jasná
1Duraj Duraj M.Michal1982MAS_ASKI TEAM Oščadnica
1Dzuriš Dzuriš P.Peter1972MAS_AOpalisko Závažná Poruba
1Dzuroška Dzuroška T.Tomáš1978MAS_ADružba Smrečany Žiar
1Elíz Elíz P.Peter1976MAS_AOpalisko Závažná Poruba
1Frackowiak Frackowiak J.Jakub1978MAS_AKAL Jasná
1Furinda Furinda P.Peter1970MAS_AFurinda Team
1Gall Gall M.Miloš1982MAS_ALiptovský Mikuláš
1Gemzický Gemzický J.Ján1969MAS_ALiptovský Mikuláš
1Gonda Gonda M.Miloš1983MAS_ALK Oravan Brezovica
1Grygera Grygera P.Patrik1976MAS_AASC Bratislava
1Haberern Haberern D.Daniel1976MAS_ALO Karpaty Bratislava
1Haberern Haberern M.Martin1974MAS_ALO Karpaty Bratislava
1Hromada Hromada M.Martin1992MAS_ASC ZEAL
1Hruska Hruska A.Adrian1978MAS_AŽilina
1Jánoš Jánoš V.Vojtech1972MAS_AOpalisko Závažná Poruba
1Kalata Kalata P.Pavol1963MAS_ABez klubovej príslušnosti
1Kello Kello K.Karol1965MAS_ADružba Smrečany Žiar
1Koller Koller L.Lukáš1978MAS_AASC Bratislava
1Kos Kos T.Tomáš1970MAS_AASC Bratislava
1Kováč Kováč P.Peter1979MAS_ALO Trenčianska Teplá
1Kořínek Kořínek M.Miroslav1971MAS_AKAL Jasná
1Krajnák Krajnák J.Jakub1987MAS_APrievidza
1Krajnák Krajnák M.Miroslav1963MAS_ALK HN Prievidza
1Krajčí Krajčí B.Boris1974MAS_ALyžiarsky zväz Liptova
1Krajčí Krajčí M.Martin1973MAS_ALyžiarsky zväz Liptova
1Krajčí Krajčí M.Milan1976MAS_AKAL Jasná
1Král Král J.Ján1969MAS_ABánovce
1Kubizňa Kubizňa M.Miroslav1971MAS_ALK TJ Belá -Dulice
1Lapoš Lapoš R.Rastislav1981MAS_ASKI TEAM Oščadnica
1Lichner Lichner I.Ivan1982MAS_AASC Bratislava
1Medla Medla D.Dušan1969MAS_AKAL Jasná
1Melich Melich P.Peter1987MAS_AŠK UNI Košice
1Mitana Mitana S.Sven1978MAS_AASC Bratislava
1Mlynarčík Mlynarčík J.Juraj1978MAS_ADružba Smrečany Žiar
1Moravčík Moravčík V.Vladimír1964MAS_ADružba Smrečany Žiar
1Múranica Múranica B.Branislav1973MAS_AIľanovo
1Nemec Nemec M.Michal1980MAS_AMartin
1Petrášek Petrášek M.Matúš1981MAS_ATJ Roháče Zuberec
1Poddaný Poddaný M.Michal1991MAS_ADružba Smrečany Žiar
1Pozor Pozor M.Majo1980MAS_AKAL Jasná
1Puttera Puttera J.Jozef1987MAS_AOpalisko Závažná Poruba
1Repa Repa M.Martin1988MAS_ABez klubovej príslušnosti
1Repa Repa T.Tomáš1988MAS_ABez klubovej príslušnosti
1Rolík Rolík R.Rastislav1970MAS_AKL Oravy
1Rázus Rázus M.Martin1980MAS_AOpalisko Závažná Poruba
1Rázus Rázus M.Martin1989MAS_AOpalisko Závažná Poruba
1Sec Sec V.Vladimir1986MAS_AVavrecka
1Slivka Slivka J.Ján1970MAS_ASki Team Zapač
1Stančík Stančík D.Dušan1974MAS_AMartin
1Strapec Strapec J.Jan1974MAS_AStoka
1Trebula Trebula M.Michal1991MAS_ADAMI Sport Donovaly
1Trtol Trtol J.Juraj1978MAS_AASC Bratislava
1Turzák Turzák M.Martin1965MAS_ALK Remas Pieštany
1Valach Valach V.Vladimír1964MAS_AMB SKI Club Žilina
1Vavruš Vavruš M.Marián1975MAS_AMníchova Lehota
1Vaško Vaško P.Petr1982MAS_AMB SKI Club Žilina
1Vozárik Vozárik J.Ján1963MAS_ALK HN Prievidza
1Vězda Vězda J.Jiří1968MAS_ABrno
1Červeň Červeň M.Michal1978MAS_AŽilinský športový klub
1Ďurech Ďurech J.Juraj1976MAS_ALO Trenčianska Teplá
1Šimek Šimek I.Ivan1973MAS_APárnica
1Štreit Štreit T.Tomáš1978MAS_AKAL Jasná
1Štrkolec Štrkolec M.Miroslav1979MAS_AŠK UNI Košice
1Žemba Žemba Ľ.Ľubomír1991MAS_ADružba Smrečany Žiar
1Židek Židek A.Andrej1980MAS_ALK Ski Profit Žilina
1Antoška Antoška A.Andrej1996MUZIDružba Smrečany Žiar
1Boroš Boroš J.Jakub1997MUZIDružba Smrečany Žiar
1Bugáň Bugáň M.Martin2002MUZIMB SKI Club Žilina
1Daniš Daniš M.Miroslav2006MUZIŠK UNI Košice
1Dibdiak Dibdiak A.Andrej1998MUZIMB SKI Club Žilina
1Fúzia Fúzia D.Daniel2006MUZIBez klubovej príslušnosti
1Gajdošík Gajdošík J.Jakub2006MUZISC ZEAL
1Galica Galica S.Samuel2002MUZIDružba Smrečany Žiar
1Garabáš Garabáš J.Jakub2006MUZIDružba Smrečany Žiar
1Gardoš Gardoš L.Lukáš2001MUZIMB SKI Club Žilina
1Gažo Gažo F.Filip1993MUZIKAL Jasná
1Gažo Gažo M.Michal2000MUZIKAL Jasná
1Haberern Haberern R.Richard2006MUZILO Karpaty Bratislava
1Hajdúk Hajdúk F.Filip1997MUZILK Oravan Brezovica
1Hajdúk Hajdúk T.Tibor2004MUZILK Oravan Brezovica
1Hrbek Hrbek J.Jaroslav1999MUZILK Oravan Brezovica
1Janáček Janáček A.Artur2004MUZILO Karpaty Bratislava
1Janči Janči M.Matúš2005MUZIOpalisko Závažná Poruba
1Jánošík Jánošík P.Peter1993MUZIDAMI Sport Donovaly
1Kaník Kaník J.Jakub2006MUZILK Oravan Brezovica
1Karkošiak Karkošiak F.Filip2001MUZIDružba Smrečany Žiar
1Kasanický Kasanický A.Adam2001MUZIJohnyho Crew
1Klocháň Klocháň A.Andrej1997MUZIChlebnice
1Knapčok Knapčok A.Andrej Ján2004MUZIKAL Jasná
1Kozica Kozica P.Peter2003MUZILK Ružomberok
1Krist Krist T.Timotej2005MUZILO Karpaty Bratislava
1Kubík Kubík A.Adrián2006MUZIKAL Jasná
1Kuhajdik Kuhajdik A.Adam1998MUZISnowparadise V. Raca
1Kuska Kuska S.Samuel2005MUZIDružba Smrečany Žiar
1Lukačka Lukačka F.Filip2003MUZILK Oravan Brezovica
1Maniak Maniak P.Patrik2006MUZILK Oravan Brezovica
1Marhefka Marhefka R.Rastislav1998MUZIPremiere ski
1Marušiak Marušiak M.Miroslav2000MUZIDružba Smrečany Žiar
1Maťko Maťko A.Adam2003MUZIDružba Smrečany Žiar
1Meriac Meriac S.Samuel2006MUZIA.S.P SKI Poprad
1Michalka Michalka M.Martin2004MUZIJán Garaj SKI Club
1Mihalko Mihalko T.Tomáš2005MUZIŠK UNI Košice
1Mrva Mrva A.Adam2006MUZILK Ružomberok
1Muška Muška O.Oliver2000MUZITJ ZVL Dolný Kubín
1Márton Márton M.Michal2005MUZIMB SKI Club Žilina
1Nižňanský Nižňanský A.Adam2004MUZILK Ružomberok
1Noris Noris T.Tomáš2002MUZIDružba Smrečany Žiar
1Nováček Nováček A.Adam2005MUZIŠK Nomiland
1Nováček Nováček M.Miroslav2003MUZIŠK Nomiland
1Onderčánin Onderčánin D.Daniel1994MUZIOpalisko Závažná Poruba
1Ostrihoň Ostrihoň B.Benjamín2006MUZITJ ZVL Dolný Kubín
1Pakos Pakos P.Patrik2005MUZILK Oravan Brezovica
1Pakos Pakos T.Tomáš2002MUZILK Oravan Brezovica
1Pepucha Pepucha F.Filip1996MUZIBez klubovej príslušnosti
1Piovarči Piovarči M.Matúš2003MUZIDružba Smrečany Žiar
1Poláček Poláček M.Matej2004MUZISKI TEAM Oščadnica
1Rajniak Rajniak M.Matúš2005MUZIKAL Jasná
1Saksun Saksun R.Richard2006MUZIBendik Racing Klub
1Turošák Turošák P.Peter2002MUZILK Oravan Brezovica
1Tybor Tybor T.Timotej2004MUZIBendik Racing Klub
1Valek Valek J.Jakub2002MUZITJ Roháče Zuberec
1Vaňovič Vaňovič R.Roman2005MUZIOpalisko Závažná Poruba
1Vereš Vereš F.Filip2006MUZILO Karpaty Bratislava
1Wolaschka Wolaschka T.Tomáš2004MUZIBendik Racing Klub
1Čurlej Čurlej M.Marian2002MUZIMB SKI Club Žilina
1Ďatko Ďatko J.Jakub2004MUZIMB SKI Club Žilina
1Šúlek Šúlek D.Denis1994MUZIŠK ESL
1Balanova Balanova E.Emma2016SB_LLK VICTORY Bratislava
1Delinčáková Delinčáková E.Ester2015SB_LLK Ski Profit Žilina
1Gallová Gallová L.Lota2015SB_LKAL Jasná
1Grešová Grešová K.Kristína2015SB_LDružba Smrečany Žiar
1Habova Habova H.Helena2016SB_LLK Ružomberok
1Hruškova Hruškova L.Lucia2015SB_LŽilina
1Hudecová Hudecová B.Barborka2015SB_LDružba Smrečany Žiar
1Kantikova Kantikova A.Anicka2015SB_LLK Ružomberok
1Katrenčiaková Katrenčiaková K.Karolína2016SB_LKAL Jasná
1Kello Kello S.Sofia2015SB_LDružba Smrečany Žiar
1Klasinska Klasinska H.Hanka2015SB_LSki Team Martinské hole
1Kossuth Kossuth K.Klára2017SB_LKAL Jasná
1Kořínková Kořínková E.Ela2015SB_LKAL Jasná
1Ligasová Ligasová K.Karolína2015SB_LTJ Roháče Zuberec
1Milanová Milanová S.Stela2015SB_LLK Ružomberok
1Oravcová Oravcová O.Olívia2016SB_LKAL Jasná
1Pažitková Pažitková L.Lucia2015SB_LLK Ružomberok
1Podhorská Podhorská M.Malánia2015SB_LSki Team Martinské hole
1Poliakova Poliakova L.Liliana2015SB_LPEPESKI BLESKY
1Poliakova Poliakova N.Natália2016SB_LPEPESKI BLESKY
1Prevuzňáková Prevuzňáková A.Adela2015SB_LKAL Jasná
1Pučekova Pučekova Z.Zuzana2017SB_LSki Academy Martinky
1Rusnáková Rusnáková A.Alžbeta2017SB_LŠK UNI Košice
1Rybárska Rybárska V.Viktória2016SB_LOpalisko Závažná Poruba
1Siminkovych Siminkovych O.Oliviia2015SB_LDynamo Lviv
1Slafkovská Slafkovská J.Jela2015SB_LKAL Jasná
1Točeková Točeková T.Terézia2015SB_LTJ ZVL Dolný Kubín
1Vrobeľová Vrobeľová Z.Zara2015SB_LLK Oravan Brezovica
1Zajacová Zajacová M.Michaela2016SB_LSki Team Martinské hole
1Zelenay Zelenay E.Emily2015SB_LOpalisko Závažná Poruba
1Šuriňáková Šuriňáková L.Lenka2015SB_LTJ Roháče Zuberec
1Židek Židek A.Adela2015SB_LLK Ski Profit Žilina
1Bajla Bajla P.Peter2015SB_MKAL Jasná
1Bardiovský Bardiovský J.Jakub2015SB_MLAB
1Cedzo Cedzo A.Adam2015SB_MSki Team Martinské hole
1Daňo Daňo M.Michal2015SB_MKAL Jasná
1Didek Didek J.Ján2015SB_MDružba Smrečany Žiar
1Fulier Fulier V.Viliam2015SB_MDružba Smrečany Žiar
1Honko Honko A.Andrej2016SB_MDružba Smrečany Žiar
1Honko Honko M.Matej2015SB_MDružba Smrečany Žiar
1Klein Klein O.Ondrej2016SB_MDružba Smrečany Žiar
1Kossuth Kossuth G.Gabriel2017SB_MKAL Jasná
1Legersky Legersky A.Adam2016SB_MLK Ružomberok
1Matejka Matejka F.František2016SB_MDružba Smrečany Žiar
1Medvecký Medvecký T.Tibor2015SB_MTJ ZVL Dolný Kubín
1Mikuláš Mikuláš M.Matej2015SB_MSki Academy Martinky
1Mrnčo Mrnčo E.Eduard Peter2016SB_MDružba Smrečany Žiar
1Novák Novák R.Richard2015SB_MAC UNIZA
1Pavlovič Pavlovič L.Lukáš2015SB_MSKI klub Kremnica
1Poliakov Poliakov L.Lev2016SB_MDynamo Lviv
1Polom Polom T.Teodor2015SB_MOpalisko Závažná Poruba
1Samudovsky Samudovsky M.Martin2016SB_MBez klubovej príslušnosti
1Sekyra Sekyra A.Adam2016SB_MTJ ZVL Dolný Kubín
1Slodki Slodki D.Dušan2016SB_MDružba Smrečany Žiar
1Veveričík Veveričík D.Daniel2015SB_MSki Team Martinské hole
1Veveričík Veveričík J.Jakub2017SB_MSki Team Martinské hole
1Ďubek Ďubek J.Juraj2015SB_MKAL Jasná
1Šaršala Šaršala F.Filip2016SB_MKAL Jasná
Počet: